Služby

Profesionální přístup k prodeji nemovitosti

Proč prodáme 100% svých zakázek za nejvyšší možnou cenu? Protože jsme zkušení a používáme moderní marketingové nástroje, které našim klientům zajistí prodej v krátkém čase a za nejvyšší cenu. Přesvědčte se i vy, jak pracujeme.

Několik věcí, které udělají při prodeji Vaší nemovitosti malý zázrak. Proč pracujeme právě takto? Protože díky tomu prodáme VŽDY, RYCHLEJI a za VÍC.

Našim cílem je, abyste nemuseli nic řešit a nebo toho bylo jen minimum. Zajistíme vše za Vás a to od první prohlídky, přes právní servis až po předání nemovitosti. Využijte naše bohaté zkušenosti a znalosti realitního trhu i vy.

 

Služby pro majitele
Bezpečný právní servis
Prověření rizikovosti osob
Posouzení ceny

 

Služby pro majitele

Postaráme se o bezpečný prodej Vaší nemovitosti

Na prodej bytů a rodinných domů v Brně a Jihomoravském regionu se specializujeme již od roku 2001. Za tuto dobu jsme úspěšně realizovali tisíce realitních obchodů.

Určení maximální ceny nemovitosti

Určení ceny nemovitosti je nejdůležitějším bodem při prodeji. Proto pro své klienty vždy zpracujeme podrobnou analýzu trhu a díky tomu dokážeme stanovit maximálně možnou cenu, za kterou lze nemovitost prodat. Více informací

Homestaging a profesionální fotografie

Úspěšný prodej nebo pronájem nemovitosti často závisí na prvním dojmu. Pomocí home stagingu se nemovitost nabízí profesionálně nafocená a vkusně zařízená s cílem vyzdvihnout její přednosti a zatraktivnit ji mezi ostatními konkurenčními nabídkami.

Půdorysy a profesionální videoprohlídky

Nejmodernější technologie pro prodej nemovitosti, které dají zájemci představu o tom, jak by mohl v nemovitosti žít nebo jak ji zařídit.

Půdorysy nebo videoprohlídky jsou samozřejmostí při inzerci nemovitosti a také zájemci je preferují více než běžné fotografie.

3D scan nemovitosti

3D virtuální prohlídka Matterport je online zážitek, kdy se na svém zařízení (PC, tablet, mobil) pohybujete skrze naskenovaný prostor z jakéhokoli úhlu.

Vlastní stránka nemovitosti

Dnes nestačí jen inzerovat na realitních serverech. Vytvoříme pro Vaši nemovitost stránku, která bude prezentovat pouze tu Vaši nemovitost. Podívejte se, jak může taková stránka vypadat...

Reklama na sociálních sítích

Sociální sítě hýbou světem a také realitním trhem. Co dalšího lze udělat pro efektivnější prodej?
Vytvořit placenou propagaci na Facebooku nebo na Google a zacílit reklamu na tu správnou cílovou skupinu.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/across.reality

Bezpečný právní servis

Chceme, aby každý náš společný obchod proběhl bezpečně a proto všechny převody nemovitostí a úschovy kupních cen probíhají pod dohledem zkušených právníků z advokátní kanceláře PELÍŠEK, NAVRÁTIL & PARTNEŘI, s.r.o., která je pojištěna na 100 mil. Kč.

Právníci spolupracující advokátní kanceláře mají dlouholeté zkušenosti v oblasti realit a převodů nemovitostí a vědí, jaké náležitosti mají jednotlivé smlouvy mít. Jsou také připraveni s Vámi konzultovat připomínky a požadavky na úpravy znění smluv. Také Vás zastoupí v řízení před katastrálním úřadem a v neposlední řadě se postarají i o ověření Vašich podpisů.

Prověření rizikovosti osob

Chystáte se pronajmout byt, ale máte obavy, že nebude nájemce platit nájem nebo Vám byt poškodí? V takovém případě je vhodné si ho předem prověřit. Služba prověření rizikovosti osob z velké části zaručí, že se Váš budoucí nájemník nestane neplatičem. Kontrolou osobních údajů zjistíme, jestli na zájemce nejsou uvaleny exekuce, není hledaný policií atd.

Které rejstříky prověřujeme?

  • Centrální evidence exekucí ČR (CEE)
  • Insolvenční rejstřík
  • Úřední deska soudních exekutorů
  • Hledané osoby Policií ČR
  • Centrální evidence exekucí SR
  • Register úpadcov na Slovensku

Posouzení ceny

Správné posouzení reálné tržní ceny je dnes klíčem k úspěchu při prodeji nemovitosti! Za 20 let působení na realitním trhu jsme nasbírali bohaté zkušenosti pro stanovení reálné tržní ceny nemovitosti. Při zpracování odhadu tržní ceny vycházíme z reálných výpočtů i z porovnávací hodnoty z prodeje srovnatelných objektů. Při ocenění zohledňuje nejen stavebně technický stav nemovitosti, ale hlavně lokalitu, kde se nachází.

Znáte reálnou tržní hodnotu Vaší nemovitosti? Pokud ne, tak jsme připraveni pro Vás zpracovat odhad tržní ceny nemovitosti zcela ZDARMA. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo využijte Chci prodat