O mně

Kdo jsem?

Jsem manžel a táta dvou malých dcer. Baví mě kolo, lyže, nordic walking, cestování a výlety po naší krásné zemi s mojí rodinou.

Moje začátky

K nemovitostem jsem se dostal roku 1998 a to v době, kdy jsem měl s kamarádem firmu na vytváření internetových stránek. A právě pro realitní kancelář jsme měli vytvořit webovou prezentaci. O nemovitostech jsem do té doby příliš nevěděl, ale naprosto mě to dostalo a zaujalo natolik, že jsme změnili obor a založili v roce 2001 vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začali se naplno věnovat realitní činnosti. Na počátku to byla veliká dřina a úsilí, musel jsem absolvovat mnoho školení a vše jsme ve firmě budovali od nuly. Postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří a navázali jsme spolupráci s developery a byly výhradními prodejci několika významných stavebních projektů. Od počátku našeho působení mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta. Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně. Za 20 let působení v tomto oboru jsem zažil velké pády realitních kanceláří i to, že vyrůstaly nové jako houby po dešti. My jsme si svou pozici udrželi díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty. Osobně proto udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Má práce mě baví a naplňuje.

Brno a jeho okolí

Brno a jeho okolí mám rád. Znám tu snad každý kout a proto se specializuji především na tuto lokalitu. Téměř každý den sleduji aktuální vývoj cen, nové výstavby, podmínky úvěrů nebo změny zákonů. Mám přehled o tom, co se plánuje a kde se dobře bydlí. Každému, kdo prodává nebo pronajímá byt či dům dokáži dobře poradit. Stejně tak umím pomoci lidem, kteří hledají vhodnou nemovitost.

Nejvíce pracuji na Brněnsku, Vyškovsku, Blanensku, Břeclavsku, ale nemovitosti už jsem prodával v Praze, Ostravě, v Jeseníkách a aktuálně se hodně pohybuji v okolí Mikulova.

Co pro Vás můžu udělat?

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů. I Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či pronájmu.

Podpisem kupní smlouvy to nekončí

Po podpisu kupní smlouvy ztrácí většina realitních kanceláří o klienta zájem. Já s Vámi budu rád v kontaktu i nadále a věřím, že mezi svými klienty najdu řadu přátel, kteří mě rádi doporučují svým přátelům. Kdykoliv budete potřebovat radu nebo pomoc, můžete se na mě s důvěrou obrátit.

Na svém profilu www.fb.me/marcelstejskal.reality Vás také budu pravidelně informovat o novinkách a zajímavostech z oblasti realit nebo úvěrů, takže můžete být neustále v obraze.

Zasloužíte si nejlepší péči

Ať už řešíte prodej, pronájem, nové bydlení nebo hledáte odpovědi na své otázky, zavolejte mi na tel.: 737 285 007 nebo napište na email marcel@across.cz. Rád se s Vámi sejdu u kávy a společně najdeme nejlepší řešení. Zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Věřím, že díky mým zkušenostem a mému lidskému přístupu pro Vás bude spolupráce přínosná.

Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den,

Marcel