Reference

Kamila Soukupová
Kamila Soukupová
22.03.2022
Naprostá spokojenost. Pan Stejskal byl při prodeji našeho domu velmi profesionální a znalý všech velkých i malých detailů, což při komplikovanosti našeho případu bylo zásadní. Opravdu ví, co dělat ve všech krocích procesu a zároveň má úžasnou citlivost na to, že jde i o lidi. Doporučuju všema 5 hvězdičkama.
Šárka Vyhnálková
Šárka Vyhnálková
15.02.2022
Na firmu ACROSS p. Stejskala jsem se poprvé obrátila před cca 10-ti lety a od té několikrát znovu. Perfektní znalosti v oboru, slušné a spolehlivé jednání, profesionalita. Ráda vidím, že se to ani po létech nezměnilo. Rozhodně doporučuji!
Alena Pospíšilová
Alena Pospíšilová
18.01.2022
Pana Stejskala můžu jednoznačně doporučit. Naše spolupráce byla bezproblémová. Oceňuji hlavně profesionalitu, rychlou komunikaci a bezodkladné vyřízení potřebných záležitosti, dochvilnost, čí ochotu poradit a podělit se o cenné zkušenosti.
Petra Langerová
Petra Langerová
03.01.2022
Pana Stejskala vřele doporučuji, využila jsem jeho služeb opakovaně a vždy vše dopadlo k mé naprosté spokojenosti. Musím vyzdvihnout jeho profesionální a lidský přístup a zejména to, že je na něj stoprocentní spolehnutí. Vše vyřídí svědomitě, důsledně a pečlivě.Neváhala bych se na něj obrátit znovu.
Veronika Hložánková
Veronika Hložánková
22.12.2021
Můžeme 100% doporučit! Moc děkujeme za skvělou asistenci při koupi bytu. Velmi si ceníme milého a profesionálního přístupu a výborné komunikace. Vše proběhlo rychle a bez komplikací.
Lukáš Pergler
Lukáš Pergler
15.12.2021
Dobrý den, rád bych poděkoval panu Stejskalovi za profesionální práci a vstřícný přístup při prodeji mého domu v Křepicích.
Spolupráce byla velice efektivní. Pan Stejskal byl velice ochotný a profesionální. Celkový jeho přístup považuji za velice nadstandardní a nad rámec běžného. Je vidět, že práce v realitách je pro pana Stejskala zábavou a koníčkem. Ještě jednou Vám moc děkuji. Byla radost s Vámi jednat. Pana Stejskala mohu vřele doporučit!
A
Andrea Gluckseligová
12.12.2021
Máme perfektní zkušenost s profesionálním jednáním pana Marcela Stejskala. Zprostředkoval nám prodej dvou bytů, garáže a koupi našeho rodinného domu. Vše bylo bez jediné chybičky, i když se jednalo o poměrně složitou transakci. Především si vážíme jeho absolutní serióznosti a poctivosti, se kterou dodržel všechny domluvy a dokázal vše vyjednat se zúčastněnými stranami ke všeobecné spokojenosti. Kdybychom v budoucnosti cokoliv potřebovail, opět se na něj obrátíme. Můžeme ho s čistým svědomím všem doporučit!
Andrea Ettensperger
Andrea Ettensperger
07.12.2021
Služby realitní kanceláře Across Home a p. Marcela Stejskala mohu vřele doporučit. S jeho pomocí jsme našli skvělé bydlení, které plně vyhovuje našim požadavům. Nejvíce jsem ocenila přátelský, profesionální, vstřícný a spolehlivý přístup, rychlost v komunikaci a ochotu pomoci.
Alice Školoudíková
Alice Školoudíková
01.12.2021
Byla jsem spokojená, vše proběhlo rychle a hladce. Oceňuji kvalitu péče o zákazníky. Rozhodně bych doporučila.
Bohumil Novotný
Bohumil Novotný
28.11.2021
Profesionální přístup, příjemné a ochotné jednání atd... Myslím, že je to člověk na svém místě. Jeden z nej realitních makléřů, které jsem poznal.
Aneta Bernatíková
Aneta Bernatíková
11.11.2021
Velmi osobitý a profesionální přístup. Pana Stejskala mohu jen doporučit. Výborná a rychlá komunikace, nic pro něj nebylo problém. Rozhodně je to člověk na svém místě, který se vyzná a dokázal nám velmi pomoci. Děkujeme!
Eva Príborská
Eva Príborská
05.11.2021
Skvělá zkušenost, pan Stejskal má velmi milý a lidský přístup a je vidět, že se ve svém oboru vyzná do hloubky. Dokázal mi zodpovědět jakoukoli otázku ať už týkající se zákonů kolem bydlení nebo praktických věcí týkajících se už samotného bydlení a bytu a ochotně mi poradil i později, když jsem si s něčím nevěděla rady. Navíc na emaily a zprávy odpovídá velmi rychle narozdíl od mnohých jiných realiťáků.
Ales Grosek
Ales Grosek
04.11.2021
S pane Stejskalem spolupracuji již přes 15let a vždy byla tato spolupráce naprosto bez chyby. A to, jak v oblasti prodeje, pronájmu, tak i koupě. Jeho přístup a poskytnuté služby jsou na profesionální úrovni, kterou sám vyžaduji ve svém oboru. Maximálně doporučuji!
Nikol Grošková
Nikol Grošková
20.10.2021
Profesionální spolupráce a velmi empatické jednání, takže se pan Stejskal stal na chvilku svým přístupem "členem rodiny".:)
P
Pavla Janderova
06.10.2021
Pana Stejskala můžeme s důvěrou doporučit. S odborností a ochotou se zhostil prodeje našeho domku a potom i vinohradu. Děkujeme ještě jednou a přejeme, ať se daří.
I
Irena Strnadová
06.10.2021
Pana Stejskala můžeme s důvěrou doporučit. S odborností a ochotou se zhostil prodeje našeho domku a potom i vinohradu. Děkujeme ještě jednou a přejeme, ať se daří.
Zuzana Zachová
Zuzana Zachová
30.09.2021
Pana Stejskala jsem kontaktovala kvůli pronájmu mého bytu na základě doporučení od známých. Spolupráce s ním předčila moje očekávání. Stoprocentní spolehlivost, ochota, pohotovost v komunikaci i jednání. Samotným podepsáním nájemní smlouvy s novými nájemníky pro něj práce neskončila, nadále byl ochotný poskytovat poradenství a pomohl nám najít řešení. Můžu jedině doporučit.
Tomáš Zámečník
Tomáš Zámečník
06.07.2021
S přítelkyní jsme hledali vhodný byt k pronájmu, našli jsme nejen to, ale i vstřícného člověka pana Stejskala. Vše probíhalo na jedničku, domluva, prohlídka bytu, předání bytu. Jsme spokojeni takže za nás můžeme jedině doporučit.
Jiří Slabý
Jiří Slabý
30.06.2021
I jako kupující mohu pana Stejskala jen a jen doporučit. Profesionální a zároven lidský přístup. Jeho angažovanost nekončí podpisem smlouvy, ale až když je vše hotovo.
Tomáš Burian
Tomáš Burian
22.06.2021
S pane Stejskalem spolupracuji již hodně let a vždy byla tato spolupráce naprosto bez chyby. Maximálně doporučuji!!!
Martin Chocholac
Martin Chocholac
01.06.2021
Pan Stejskal je prijemny svezi vanek ve svete realit. Az budete chtit ferove, profesionalni jednani, kdy cilem neni dojeni klienta, nebo podprahova aukce, ale uspesny obchod pro obe strany, tak se nemusite bat. Svymi sluzbami nas presvedcil, ze si referenci zaslouzi.
Klárka Kružíková
Klárka Kružíková
12.05.2021
Spolupráci s pane Stejskalem mohu opravdu doporučit. Zatím to byl jediný realitní makléř, který mě 100% přesvědčil, že opravdu dělá svou práci rád a je to člověk na správném místě. Krom toho, že velice dobře působí už na první pohled, mě příjemně překvapilo, že spolupráce s ním nekončila podepsáním smlouvy. Nadále s námi zůstal v kontaktu a pomáhal s dalším zařizováním. Nic pro něj není problém, je velice ochotný a příjemný.
Anna Kravarová
Anna Kravarová
10.05.2021
K panu Stejskalovi jsme se dostali přes inzerát k pronájmu bytu. Hned od začátku byla komunikace naprosto skvělá (rychlá, bezproblémová). Vyšel nám vstříc s termíny prohlídek. Byl (stále je) výborným prostředníkem mezi námi a majiteli domu. Dokázal druhé straně interpretovat naše požadavky tak, aby jsme byli všichni spokojeni. I po předání bytu je ochotný pomoc s jakýmkoliv problémem, který se naskytne. Opravdu si vážíme jeho lidského a precizního přístupu k práci.
Jiří Krabička
Jiří Krabička
08.05.2021
Příjemná a věcná komunikace, vynikající spolupráce, ale hlavně kvalitně odvedená práce. Doporučuji.
Jiří Floder
Jiří Floder
10.04.2021
Přístup pana Stejskala byl férový a přátelský, komunikace s ním fungovala výborně. Spokojeny jsou všechny zúčastněné strany . Doporučuji.
I
Ivana Homolková
15.03.2021
Již několik let mám možnost spolupracovat s panem M.Stejskalem a vše je na jedničku. V mém případě se jedná o pronájem bytu. Má přehled o trhu, dovede poradit se smlouvou a hlavně komunikuje a snaží se nacházet možnosti pro všechny zúčastněné co nejvýhodnější. Velká jednička a díky.
M
Maxim Slavsky
22.01.2021
Měl jsem skvělou příležitost spolupracovat s pánem Stejskalem. Seznamili jsme se přes inzerát k pronájmu bytu v Brně. Měli jsme vybornou a rychlou komunikace. Během pár dní jsem dostal velkou pomoc s korekcí nájemní snlovu pro cizineckou policii a byl jsem s tím velmi spokojen. Moc doporučuji pána Stejskale pokud chcete mít přestěhování do nového bytu rychle, bezproblemné a s přátelském přístupem
Tomáš Kremr
Tomáš Kremr
17.01.2021
Skvělá spolupráce, vše rychlé, pečlivé, vstřícné a férové. Rozhodně doporučuji každému, kdo prodává nebo kupuje nemovitost, pan Stejskal je záruka naprosté kvality, ochoty a svědomitosti.
Bořivoj Svoboda
Bořivoj Svoboda
15.01.2021
Když jsme před pár lety kupovali byt, tak nám pan Stejskal velmi pomohl s výběrem a my tak koupili byt se skvělou občanskou vybaveností ve kterém jsme stále spokojeni a doma. Rozhodně doporučuji!
M
Marie Otáhalová
08.01.2021
Realitní kancelář ACROSS HOME můžu jen doporučit. S panem Stejskalem spolupracuji mnoho let. Jeho služby jsou vždy profesionální a na vysoké úrovni. Ve všem dokáže poradit a odborně vyřešit. Jeho přístup ke klientům je přátelský a zodpovědný. M. Otáhalová
Olga Strýčková
Olga Strýčková
30.12.2020
Pan Stejskal se postaral o prodej mého domu v Brně. Dlouhodobý pronájem s investicí do domu ze strany nájemníků případ značně zkomplikovalo, ale s vhodným vedením a doporučeními právě ze strany pana Stejskala bylo vše dokončeno ke spokojenosti všech tří stran, mojí, odcházejících nájemníků a také nových majitelů. Velkou podporou mi bylo vyřízení všech důležitých právních úkonů a co oceňuji nejvíce: perfektní komunikaci a energie, kterou pan Stejskal do své práce dává a jde to znát.
Honza Světlík
Honza Světlík
19.11.2020
Velké díky za konzultace ceny prodávaného pozemku, za vaši ochotu a profesionalitu.
Pavel Březina
Pavel Březina
13.10.2020
Pan Stejskal je příjemný, profesionální a férový makléř. Zařídí vše, co se očekává, rychle komunikuje a vše vysvětlí. Na své klienty myslí i dlouho po prodeji - pár měsíců po předání klíčů mi od pana Stejskala přišlo upozornění ohledně možného zrušení daně z nabytí nemovitosti. Spolupráci mohu jenom doporučit.
Tomáš Matula
Tomáš Matula
01.09.2020
Pro mě je pan Marcel Stejskal jedním z mála lidí, kteří svou práci berou jako své poslání. Jednání, vystupování, ale především ochota. Potřeboval jsem bydlet téměř ze dne na den, ale vyřešit papírování s družstvem něco trvá. Netrvalo - druhý den jsem měl klíče v ruce a mohl se stěhovat. Děkuji a doporučuji 👍
František Drmola
František Drmola
06.08.2020
V dnešní divoké době oceňuji přátelský, lidský a férový přístup a rychlou a bezproblémovou komunikaci. Pan Stejskal tato má očekávání splnil a proto mohu doporučit :)
Martin Šťastný Daniel
Martin Šťastný Daniel
23.06.2020
Marcel Stejskal byl pro mne zjevením na šíleném realitním trhu druhé půlky devadesátek, kdy setkání s makléřem, v lepším případě, pokazilo člověku zbytek dne. V kontrastu s tímto, zde vždy dobrý odhad situace, pracovitost a odpovědnost, tah na bránu.... za dvacet let jsme několikrát spolupracovali při prodejích i pronájmech a vždy byl výsledek oboustranná spokojenost.
L
Leni Appel
27.05.2020
Dobrý den, pane Stejskale, moc Vám chci poděkovat za to, co jste udělal pro prodej našeho bytu a že vše bylo bez komplikací.
Katka Heraté Dulková
Katka Heraté Dulková
08.05.2020
Pan Stejskal nám prodával dvě nemovitosti, spolupráce byla profesionální, velmi příjemná. Je vidět, že ho práce baví, naplňuje a dělá ji srdcem. Nemovitosti se prodaly takřka po prvních prohlídkách, vždy splnil vše na čem jsme se dohodli. Doporučuji všem, kteří preferují férové, profesionální a spolehlivé jednání.Děkujeme !!!!!!
Jakub Vrbovecký
Jakub Vrbovecký
20.04.2020
Realitního makléře pana Stejskala jsme si vybrali díky jeho prezentaci nemovitostí na internetu. Pan Stejskal je opravdu profesionál a vždy nám dobře poradil. Náš dům jsme prodali bez problémů a dokonce za vyšší cenu! Vše nám zajistil a po celou dobu poskytoval maximální servis, proto pana Stejskala určitě doporučujeme a tímto mu ještě jednou děkujeme!
Petr Jerwan
Petr Jerwan
11.04.2020
Prostřednictvím realitní kanceláře ACROSS HOME s.r.o. jsme prodávali rodinný dům v Brně – Bystrci. S prací pana Stejskala jsme byli moc spokojení. Věnoval se nám, vše zajistil a dům prodal poměrně rychle, za což mu děkujeme!