Chcete profesionální odhad nemovitosti ZDARMA?

Vyzkoušejte odhad ceny nemovitosti a zjistěte kolik peněz můžete získat při prodeji svého bytu.

Mám bohaté zkušenosti s odhady nemovitostí, kterých jsem provedl více jak 1.000. Vycházím jednak ze zkušeností z nemovitostí, které jsem ve vaší lokalitě prodal, ale hlavně provedu odhad přímo z údajů v katastru nemovitostí, kde máme možnost vidět skutečné ceny.

Vyplňte základní údaje o vaší nemovitosti a my se Vám brzy ozveme.

Nemovitost
byt
Kontaktní informace
Upřesnění

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Jak provádím odhad ceny nemovitosti?

Základ tvoří údaje, které mi poskytnete vy. Ty ale pro stanovení nejlepší možné ceny zdaleka nestačí. Proto dále vycházím ze tří zdrojů – svých zkušeností, makléřských databází a cenových map. Díky tomu určím velmi přesně částku a která je klíčem k úspěchu v podobě rychlého a co nejlukrativnějšího prodeje.

BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Mám za sebou již více jak 700 prodaných nemovitostí a proto přesně vím, jak to na zdejším realitním trhu funguje. Jaká je nabídka, jaká poptávka a co všechno se do ceny nemovitosti v konkrétní lokalitě promítá. Odhad tak nevyhotovuji jen „od stolu“, ale na základě skutečné praxe.

INFORMACE Z DATABÁZÍ

Bez tzv. tvrdých dat by to nešlo. A tak si vždy beru na pomoc interní databázi prodaných nemovitostí. Pak mě čeká kolotoč hledání, zkoumání a srovnávání, kdy zjišťuji, jaké nemovitosti, jak dlouho a za kolik se v dané městské části prodávaly. Vše navíc v případě potřeby probírám i s dalšími kolegy.

CENOVÉ MAPY

V neposlední řadě čerpám informace z cenových map, které obsahují údaje přímo z katastru nemovitostí. Jasně tak vidím, za kolik se konkrétní byty ve vaší lokalitě skutečně prodaly. Možná by vás překvapilo, jak moc se tyto částky liší od těch na běžných realitních serverech.

Časté dotazy k odhadu ceny bytu

Je odhad ceny bytu vážně zdarma?

Ano, odhad tržní ceny bytu je zdarma pro majitele nemovitosti. V případě, že potřebujete odhad bytu pro dědické řízení se všemi náležitostmi pro notáře, je odhad placený a můžete si jej online objednat na stránce: Odhad pro dědické řízení

Je objednání odhadu opravdu nezávazné?

Ano, po objednání odhadu ceny nemovitosti se k ničemu nezavazujete. Je na vás, jak s odhadem naložíte. Pokud budete ohledně prodejní ceny bytu potřebovat dále poradit, můžete se na mě kdykoli obrátit.

Co je to tržní cena nemovitosti?

Pro správné určení tržní ceny bytu, potřebujete znát skutečně realizované ceny nemovitostí. Ty je možné zjistit v katastru nemovitostí. Díky přístupu k cenovým mapám tak přesně vím, jak se byty ve vaši lokalitě prodaly zpětně.