PRONÁJEM BYTU 1+KK, NOVOSTAVBA, BALKON, ČÁSTEČNĚ ZAŘÍZENÝ - BRNO, UL. SPOLKOVÁ

cena:
13 900 Kč/měs
poznámka k ceně:
+ záloha na služby 3.056 Kč/měsíc a el. energie dle spotřeby
typ zakázky:
pronájem
lokalita:
Spolková, Brno
dispozice:
1+kk
plocha:
33 m2
evidenční číslo:
131154
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Pronájem bytu 1+KK v Brně na ul. Spolková, novostavba, částečně zařízený. Byt se nachází v cihlovém domě, ve kterém proběhla kompletní rekonstrukce a nástavba, ve 4.NP/4, v budově je výtah, celková plocha 33 m2 + balkon 1,3 m2, vlastní měření spotřeby vody, tepla i el. energie.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou, dřezem, digestoří a dále osvětlením a žaluziemi. Možnost dovybavení lednicí a pračkou [plus 250 Kč/měsíc za každý spotřebič]. Na podlahách plovoucí podlaha a dlažba, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Jedná se o snadno dostupnou lokalitu blízko centra - pouze 3 zastávky MHD, dostupnost několika linek MHD [zastávka 400 m od budovy], s veškerou občanskou vybaveností.

Majitelé preferují dlouhodobý pronájem, studenti ano, cizinci ano, max. 2 osoby, nepřejí si domácí zvířata. Možnost pronájmu s vlastním sklepem. V ceně nájmu není internet. Podmínkou majitelů je bezdlužnost tz. zájemce musí být bez exekucí, insolvencí apod..

Nájemné 13.900 Kč/měsíc + záloha na služby 3.056 Kč/měsíc a el. energie dle spotřeby, kauce 13.900 Kč a odměna realitní kanceláře 16.819 Kč vč. DPH.

Byt je IHNED volný! Těším se na Vás na prohlídce.

typ nemovitosti:
byt
dispozice:
1+kk
plocha obytná:
33 m2
plocha užitná:
33 m2
patro:
2. patro
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
novostavba
PENB třída:
C - vyhovující
výtah:
Ano
terasa:
Ne
balkón:
Ano
lodžie:
Ne
sklep:
Ano
volný od:
01.08.2025

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel