RODINNÝ DŮM S DÍLNOU, BŘECLAV - POŠTORNÁ, UL. HAVLÍČKOVA

cena:
5 490 000 Kč
poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 3.5% plus DPH
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Havlíčkova, Břeclav
dispozice:
2+1
plocha:
100 m2
evidenční číslo:
A01183
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • možnost půdní vestavby
  • velmi pěkná zahrada
  • naprosté soukromí
  • kompletní občanská vybavenost v okolí

Nabízím rodinný dům s dílnou v Břeclavi – Poštorné na ul. Havlíčkova. Výhodou tohoto domu je možnost půdní vestavby, naprosté soukromí nebo kompletní občanská vybavenost v okolí.

Aktuální dispozice je 2+1 + pracovna, průjezd/garáž, veranda s posezením a hospodářské stavby, užitná plocha cca 100 m2, velký obývací pokoj, samostatná kuchyně, ložnice a koupelna s vanou a toaletou. Dům není podsklepený, plocha pozemku 324 m2, bezproblémové parkování.

Dům je v udržovaném původním stavu, napojený na všechny IS, vytápěný plyn. kotlem a krbovými kamny. Směrem do zahrady je přistavěna pracovna/dílna a hospodářské stavby – kůlna, sklad apod., které jsou část podsklepené. Dům nabízí úplné soukromí na okraji zástavby a ze zahrady je vidět i hlavní dominanta Poštorné – kostel Navštívení Panny Marie.

V okolí domu je kompletní občanská vybavenost: obchody 200 m, základní i mateřská škola, pošta nebo několik restaurací. Zastávka BUS 300 m se spojem do centra nebo na vlakové nádraží.

Cena rodinného domu: 5.490.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 3.5% plus DPH. Možnost přikoupení zbývající části zahrady.

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
řadový
dispozice:
2+1
plocha užitná:
100 m2
plocha parcela:
324 m2
plocha zastavěná:
150 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
udržovaný původní stav
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
garáž
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ano
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ano
plyn:
zaveden
kanalizace:
městská
voda:
vodovod
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel