VELKÁ ZAHRADA SE DVĚMA OBJEKTY, MIKULOV

cena:
1 490 000 Kč
poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Mikulov
dispozice:
1+kk
plocha:
15 m2
evidenční číslo:
001195
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • velká zahrada
  • dva objekty - chatka a dílna
  • výborná lokalita
  • elektřina na pozemku
  • příjezd autem až k pozemku

Hledáte místo, kde byste si mohli aktivně odpočinout? Nebo posedět s přáteli a občas i přespat? A navíc v Mikulově?

Právě zde pro vás mám velkou zahradu o celkové rozloze 1.036 m2 se dvěma objekty. Pozemek je obklopený dalšími zahradami a s výhledem na Mikulov, takže je ideální pro všechny, kteří si chtějí užívat klid a odpočinek od každodenního stresu. Dostanete se sem pohodlně autem, parkovat můžete přímo na pozemku.

Chatka v horní části pozemku je dřevěná a okamžitě ji můžete užívat, zastavěná plocha 15 m2, uvnitř kuchyňka, místo na sezení nebo přespání a za chatkou je terasa s krbem. Mimo chatky se na pozemku nachází ještě zděný objekt se zastavěnou plochou 13 m2, ve kterém je dílna, sklad apod.. K dispozici je vlastní přípojka elektřiny.

Na zahradě najdete zahradní ohniště, kde můžete posedět společně s přáteli a užít si příjemné odpoledne. Součástí prodeje i ceny je snad vše, co na zahradě využijete. A je toho opravdu hodně: v chatce je to plynový sporák vč. dvou zásobníků, plynový vařič vč. dvou zásobníků, lednička, dvě válendy, osvětlení a další nábytek, venkovní stůl vč. židlí, markýza, zabudovaný venkovní krb. A další vybavení: sekačka pojízdná benzínová, sekačka strunová, sekačka strunová elektrická, čerpadlo nebo plynová kamna. V dílně: kamna na tuhá paliva, pracovní stůl tzv.ponk, regál, kosa, kolečka, různé nářadí, motyky, hrábě rýč, kbelíky a různé drobné zahradní pomůcky atd. Na zahradě: dva zásobníky na vodu, každý o objemu 700 l a jeden zásobník na vodu o objemu 1000 l.

Místo samotné vám nabízí spoustu možností pro výlety. Ať už samotný Mikulov, nedaleká Pálava nebo dvě velké obory, kterou jsou doslov nadosah od pozemku.

Cena: 1.490.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH. K dispozici ihned. Budu se těšit na osobní setkání.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
chata
dispozice:
1+kk
plocha užitná:
15 m2
plocha parcela:
1 036 m2
plocha zastavěná:
15 m2
konstrukce budovy:
dřevostavba
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
dobrý
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
venkovní stání
sklep:
Ne
možno hypotéka:
Ano
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel