PROSTORNÝ CIHLOVÝ BYT 1+1+PRACOVNA, V BLÍZKOSTI CENTRA, UL. ČÁPKOVA, BRNO

cena:
Prodáno
poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH zahrnuje právní servis, vklad do KN apod.
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Čápkova, Brno
dispozice:
1+1
plocha:
49,5 m2
evidenční číslo:
001173
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • výborná lokalita
  • klidný vnitroblok se zahradou
  • veškerá občanská vybavenost
  • samostatná pracovna

Nabízíme prostorný cihlový byt 1+1+pracovna nedaleko centra Brna, ul. Čápkova. Výhodou tohoto bytu je výborná lokalita a dostupnost, klidný vnitroblok se zahradou, veškerá občanská vybavenost v okolí nebo samostatná pracovna.

Hledáte nové bydlení? Nebo investici do nemovitosti na pronájem? Potom Vás musí tento byt zaujmout. Jedná se o jednu z nejlepších lokalit v Brně.

Celková podlahová plocha 49,5 m2: z předsíně/chodby 12,14 m2 je samostatný vstup do kuchyně 11,43 m2, pokoje 18,1 m2 a koupelny s WC, z kuchyně je vstup do samostatné pracovny 5,56 m2. Byt je v 1.PP směrem do dvora a zahrady.

Plastová okna, kuchyňská linka vč. sporáku s troubou, koupelna vč. sprchového koutu. Skutečné náklady se pohybují okolo 4.000 Kč/měsíc.

V okolí je veškerá občanská vybavenost vč. obchodů, restaurací nebo kaváren. V docházkové vzdálenosti je mnoho vysokých škol. Výborná dostupnost autem i bezproblémové parkování.

Prohlídky proběhnou v neděli 10.10. odpoledne – pro konkrétní čas mě, prosím, kontaktujte emailem. V případě více zájemců o koupi bude kupující vybrán na základě parametrů stanovených prodávajícími s možností navýšení původní ceny. Přesné podmínky Vám rád sdělím.

Budu se těšit na osobní setkání s vámi. Brzy na viděnou.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
byt
dispozice:
1+1
plocha obytná:
49,5 m2
plocha užitná:
49,5 m2
patro:
snížené přízemí
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
velmi dobrý
PENB třída:
C - vyhovující
parkování:
u domu
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ne
sklep:
Ne
možno hypotéka:
Ano

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel