VÍCEBYTOVÝ RODINNÝ DŮM S VELKOU ZAHRADOU, BRNO – ŽABOVŘESKY, UL. KRÁLOVOPOLSKÁ

Cena:
Prodáno
Poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 2,5 % plus DPH
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Královopolská, Brno
Dispozice:
Větší než 9+2
Plocha:
350 m2
Evidenční číslo:
001169
Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Hledáte vícegenerační bydlení? Nebo investici do nemovitosti na pronájem? A nebo jen velký dům se zahradou? Potom Vás musí zaujmout velmi pěkný vícebytový rodinný dům v Brně – Žabovřeskách na ul. Královopolská. Jedná se o jednu z nejlepších lokalit v Brně.

Výhodou tohoto domu jsou tři oddělené bytové jednotky s možností disp. změny až na sedm bytových jednotek! Celková výměra domu je 350 m2, velký a krásný pozemek má rozlohu 800 m2 a v okolí je kompletní občanská vybavenost.

V 1.NP jsou dvě garáže 25 a 15,8 m2, sklady apod.. Ve 2. a 3.NP je vždy bytová jednotka o dispozici 4+1 a rozloze 87,6 m2, v každém podlaží jsou 3 samostatné vstupy, díky kterým ho lze rozdělit na dvě až tři bytové jednotky. Ve 4.NP je půdní vestavba o dispozici 3+KK a rozloze 58,7 m2 + terasa 9 m2. Rodinný dům byl postaven ve 30. letech, vestavba byla vybudována před 15 lety.

Za domem je dvůr, technická budova s menším sklepem a nádherná zahrada se vzrostlými stromy. Zahrada je svojí velikostí ideálním místem pro odpočinek, pro bazén, zahradní domky pro děti apod.. Možnost přístupu ze zadní části tz. zahradou.

V okolí je kompletní občanská vybavenost: obchody, základní i mateřská škola, zastávka MHD 150 m se spojem přímo do centra. Z domu je to jen kousek do přírody např. na Palackého vrch, letiště Medlánky nebo si můžete zasportovat v nedalekém sport. areálu U hrocha.

Přijďte se podívat osobně a zamilujete se. Brzy na viděnou.

Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
Větší než 9+2
Užitná plocha:
350 m2
Plocha parcely:
800 m2
Zastavěná plocha:
127 m2
Konstrukce budovy:
Cihla
Typ vlastnictví:
Osobní
Stav nemovitosti:
Dobrý
Energetická náročnost budovy:
F - Velmi nehospodárná
Parkování:
Garáž
Výtah:
Ne
Terasa:
Ano
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ano
Sklep:
Ano
Možno hypotéka:
Ano
Elektřina:
230/400 V
Plyn:
Zaveden
Kanalizace:
Městská
Voda:
Vodovod

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů