RODINNÝ DŮM 5+KK S VELKOU ZAHRADOU A KRÁSNÝM VÝHLEDEM, KANICE [POUZE 10 MIN. OD BRNA]

Cena:
16 890 000 Kč
Poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 2,5% plus DPH
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Kanice
Dispozice:
5+kk
Plocha:
227,3 m2
Evidenční číslo:
001190
Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Nabízíme k prodeji zajímavý rodinný dům se zahradou v Kanicích – pouze 10 min. od Brna. Výhodou tohoto domu je jeho prostornost, krásný výhled, velká zahrada a nebo možnost sam. bytové jednotky v přízemí.

Rodinný dům je novostavba z roku 2014 o dispozici 5+KK. V 1.NP o rozloze 87,6 m2 je zádveří s přístupem do dalšího podlaží a dále prostorná garáž, technická místnost a upravený prostor se samostatným vstupem, který má svoji koupelnu s WC – a může být využíván např. jako fitness nebo také jako samostatný byt 1+KK.

Ve 2.NP o rozloze 82,9 m2 je velký obývací pokoj s kuchyní o rozloze 44 m2, kterému dominuje nadčasová kuchyňská linka, která je vč. spotřebičů součástí prodeje. Prostor působí velmi příjemně i díky krbu a je zde také vchod na terasu a dále do zahrady. Na tomto podlaží je dále ložnice, koupelna a sam. WC. Ve 3.NP o rozloze 56,8 m2 jsou dva pokoje – aktuálně dětské pokoje – a koupelna a další sam. WC.

Při výstavbě byl kladen důraz na kvalitu použitých materiálů. Dům má ústřední vytápění plynovým kotlem, plastová okna, dveře s obložkovou zárubní, masivní dřev. nášlapy na schodišti, ventrální vysavač Husky apod..

Pozemky mají celkem 594 m2, jsou orientovány na jih, jsou udržované, s pergolou na grilování a posezení, prostorem pro bazén a samostatným vstupem okolo domu.

Kanice jsou jedna z nejzajímavějších lokalit na sever od Brna, leží v lesích Drahanské vrchoviny na hranici Moravského krasu a žije zde přibližně 1 100 obyvatel. Pouze 200 m od domu je MS a ZŠ – až do 9. třídy – nebo zastávka IDS. V nedalekých Bílovicích nad Sv. jsou obchody, kavárna nebo lékaři. V okolí Kanic je spousta možností pro pěší nebo cyklovýlety.

Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+kk
Užitná plocha:
227,3 m2
Plocha parcely:
594 m2
Zastavěná plocha:
117 m2
Konstrukce budovy:
Cihla
Typ vlastnictví:
Osobní
Stav nemovitosti:
Novostavba
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Parkování:
Garáž, Venkovní stání
Výtah:
Ne
Terasa:
Ano
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ano
Sklep:
Ano
Možno hypotéka:
Ano
Elektřina:
230/400 V
Plyn:
Zaveden
Kanalizace:
Městská
Voda:
Vodovod
Rok výstavby:
2014

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů