INVESTIČNÍ BYT 1+1 VE VÝBORNÉ LOKALITĚ - UL. MILÉNOVA, BRNO - LESNÁ

Cena:
Rezervace
Poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Brno
Dispozice:
1+1
Plocha:
37,2 m2
Evidenční číslo:
001163
Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Nabízíme byt 1+1 s lodžií ve výborné lokalitě na ul. Milénova, Brno - Lesná. Skvělá volba pro ty, kdo hledají startovací bydlení nebo investiční byt. Jeho výhodou je prostorná lodžie, lokalita a dostupnost nebo kompletní občanská vybavenost v okolí. Jedná se o jednu z nejlepších lokalit v Brně.

Celková plocha bytu vč. příslušenství 37,2 m2 - z předsíně/chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně 8,9 m2, pokoje 18,1 m2 s lodžií, koupelny a WC. Byt je v 4.NP, orientovaný na jih, s výhledem do prostranství mezi domy a možností posezení na prostorné lodžii.

Plastová okna, bytové jádro po rekonstrukci, kuchyňská linka vč. sporáku s troubou. Měsíční zálohy 2.011 Kč + el. energie a plyn na vaření dle spotřeby.

Městská část Lesná je díky zeleni jednou z nejatraktivnějších částí Brna. V okolí bytového domu je kompletní občanská vybavenost vč. obchodů, restaurací nebo kaváren – a také tenisové kurty, minigolf, discgolf nebo lanové centrum, na procházky můžete např. do Čertovy rokle a na kole dále např. směrem na Soběšice. V docházkové vzdálenosti je základní i mateřská škola. Výborná dostupnost autem i MHD.

Cena bytové jednotky: 3.990.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH. V případě více zájemců o koupi bude kupující vybrán na základě parametrů stanovených prodávajícími s možností navýšení původní ceny. Přesné podmínky Vám rád sdělím.

Budu se těšit na osobní setkání s vámi. Brzy na viděnou.

Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+1
Obytná plocha:
37,2 m2
Patro:
4. patro
Konstrukce budovy:
Panel
Typ vlastnictví:
Osobní
Stav nemovitosti:
Dobrý
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Parkování:
U domu (veřejné)
Výtah:
Ano
Terasa:
Ne
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ano
Zahrada:
Ne
Sklep:
Ano
Možno hypotéka:
Ano

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů